SPEGEL, delvis förgylld med bladguld, 1900-tal.

328146. SPEGEL, delvis förgylld med bladguld, 1900-tal.

Oval form.
Höjd ca. 67 cm.

Skador, slitage, sprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Oval form.
Höjd ca. 67 cm.

Skador, slitage, sprickor.

Antal besök: 1 200