ARMBANDSUR, Certina, stål, manuell, 1950-tal.

3281348. ARMBANDSUR, Certina, stål, manuell, 1950-tal.

Herrur 34 mm
Boett nr 81251/ 35368.

Märken, slitage, fläckar på urtavla, spricka i glaset. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrur 34 mm
Boett nr 81251/ 35368.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Adress

Banehagsgatan 20
414 51 Göteborg
Sverige

Placering
H
Antal besök: 143