SOFFA, 2-sits, klädsel med blommor, 2000-tal.

3281210. SOFFA, 2-sits, klädsel med blommor, 2000-tal.

Lösa plymåer, höjd ca 84, 163x87 cm, sitthöjd 48 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 002