TAKARMATUR, tidigt 1900-tal. Brons.

32812. TAKARMATUR, tidigt 1900-tal. Brons.

För sex ljuspunkter.Höjd 85 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 747