LARS WIKNER. Vitrinskåp, furu, omkring 1970-tal.

3281196. LARS WIKNER. Vitrinskåp, furu, omkring 1970-tal.

Tudelat. Längd 181 cm. Djup 62 cm. Höjd 180 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 486