ASSISTENT, Elektrolux,1900-talets andra hälft.

3281107. ASSISTENT, Elektrolux,1900-talets andra hälft.

Modell NG1.

Ej funktionstestad.slitage förekommer , smuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell NG1.

Antal besök: 391