BROSCH MED KAMÉ.

BROSCH MED KAMÉ.
3281080. BROSCH MED KAMÉ.

Snäckkamé, med utskuret motiv föreställande klassicerande kvinnoprofil, fattad i 15k guld, oädel säkerhetskedja, 1800-talets slut, höjd 6 cm, total vikt 14,4 gram.

Bruksslitage, oädel säkerhetskedja.

Gör en kostnadsfri värdering!
3281080. BROSCH MED KAMÉ.

Antal besök: 1 063