THEODOR JÖNSSON. OLJA PÅ DUK.

THEODOR  JÖNSSON. OLJA PÅ DUK.
3280835. THEODOR JÖNSSON. OLJA PÅ DUK.

"Skånsk Pilvall". Signerad och daterad '28. Bildmått: ca 34 x 44 cm. Rammått: ca 38 x 49 cm.

Lättare ramslitage..

Theodor Jönsson (1888–1966)

Gör en kostnadsfri värdering!

Lättare ramslitage..

Theodor Jönsson (1888–1966)

Antal besök: 577