HERMAN NEUJD. Stående kvinna, patinerad gips, signerad.

328059. HERMAN NEUJD. Stående kvinna, patinerad gips, signerad.

Höjd ca 23 cm.

Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 23 cm.

Smärre nagg.

Antal besök: 1 652