ÅDERLÅTARE, mässing/stål, 1800-tal.

3280513. ÅDERLÅTARE, mässing/stål, 1800-tal.

I enkelt etui av trä
Längd ca 5,5 cm.

Bruksskick, etuiet med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

I enkelt etui av trä
Längd ca 5,5 cm.

Antal besök: 783