KOFTA, angora, Kurt Kellerman, 1900-tal.

328033. KOFTA, angora, Kurt Kellerman, 1900-tal.

Cerise angora. Strl M.

Normalt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Cerise angora. Strl M.

Normalt bruksslitage.

Antal besök: 2 345