PETER DAHL. "Fredman Epistel", litografi, signerad.

327990. PETER DAHL. "Fredman Epistel", litografi, signerad.

Bildyta 43 x 29 cm.

Ej examinerad.

Peter Dahl (1934–2019)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 43 x 29 cm.

Ej examinerad.

Peter Dahl (1934–2019)

Antal besök: 1 031