VAS, DAUM FRÈRES.

VAS, DAUM FRÈRES.
3279688. VAS, DAUM FRÈRES.

Art Nouveau, mottlat glas i blå nyanser och grönt, med etsat och emaljmålat sommarlandskap, signerad "DAUM NANCY B.S." och med Lorrains kors, höjd 25 cm.

Lätt hanteringsslitage.

Tema

Franskt konstglas

Gör en kostnadsfri värdering!
3279688. VAS, DAUM FRÈRES.

Lätt hanteringsslitage.

Tema

Franskt konstglas

Antal besök: 734