BORDSPENDYL, P H Mourey, 1800-tal.

327929. BORDSPENDYL, P H Mourey, 1800-tal.

Förgylld.
Phillipe Mourey (PH Mourey) (1840-1910)

Pendel medföljer.
Höjd 36 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.

Pendel medföljer.
Höjd 36 cm.

Ej genomgången.
Ålders samt bruksslitage.

Antal besök: 5 258