VINYLSKIVOR ca 80 singlar/EP pop/schlager 1950-/60-tal, 18 LP, 22 "stenkakor".

327844. VINYLSKIVOR ca 80 singlar/EP pop/schlager 1950-/60-tal, 18 LP, 22 "stenkakor".

Singlar med pop och schlager svenskt och utländskt, bl a Elvis Presley, Louis Armstrong, Pat Boone.
LP med klassiskt, musikal, jazz.
Inklsuive 3 singelpärmar.

Slitage, en del med mer slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inklsuive 3 singelpärmar.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 1 597