SNURRSTOL, ek, jugend, sekelskiftet 1800/1900.

327834. SNURRSTOL, ek, jugend, sekelskiftet 1800/1900.

Fanerad.

Slitge, skador, fanérbortfall, något skev i snurrfunjtionen, renoveringsobjekt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad.

Antal besök: 1 235