BLUSAR, 2 stycken, bl. a Stenström, 2000-tal.

3278139. BLUSAR, 2 stycken, bl. a Stenström, 2000-tal.

Ryggmått 70-73 cm
Uppskattad storlek 40-42.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ryggmått 70-73 cm
Uppskattad storlek 40-42.

Bruksskick.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 144