RESVÄSKA, " Bisten 60", Louis Vuitton.

327811. RESVÄSKA, " Bisten 60", Louis Vuitton.

Monogram canvas med skinndetaljer. Beslag i mässing.
Märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Inredning med remmar.
Etikettmärkt "LOUIS VUITTON" samt numrerad "1054255".

60 x 42 x 17.5 cm. Två nycklar medföljer.

Inköpt av nuvarande ägare från BrownPaperBag - Authentic Vintage Luxuary Goods. Certifikat från dem medföljer.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 3 964