Monogram canvas med skinndetaljer. Beslag i mässing.
Märkt "LOUIS VUITTON MADE IN FRANCE". Inredning med remmar.
Etikettmärkt "LOUIS VUITTON" samt numrerad "1054255".
60 x 42 x 17.5 cm. Två nycklar medföljer.
Inköpt av nuvarande ägare från BrownPaperBag - Authentic Vintage Luxuary Goods. Certifikat från dem medföljer.
Smärre bruksslitage.
Smärre bruksslitage.