BORDSLAMPA 's.k. ozonlampa' i form av uggla, porslin, 1900-talets första hälft, Tyskland.

327786. BORDSLAMPA 's.k. ozonlampa' i form av uggla, porslin, 1900-talets första hälft, Tyskland.

Bordslampa i form av uggla sittandes på böcker.
Ögon i glas.
Höjd 18 cm.
Märkt 501 Germany.

El ej funtionstestad.
Ögon pålimmade igen.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ögon i glas.
Höjd 18 cm.
Märkt 501 Germany.

El ej funtionstestad.
Ögon pålimmade igen.
Bruksskick.

Antal besök: 7 784