GLASSERVIS, 24 delar, "Prince", Göran Wärff, Kosta Glasbruk. 1900-tal.

327742. GLASSERVIS, 24 delar, "Prince", Göran Wärff, Kosta Glasbruk. 1900-tal.

5 st vinglas, höjd 15 cm.
1 st vinglas, höjd 13,7 cm.
8 st, sherryglas, höjd höjd 12,4 cm.
8 st ölglas, höjd 14,7 cm.
1 st ishink, höjd 10,7 cm.
1 st ljusstake, höjd 22,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 st vinglas, höjd 15 cm.
1 st vinglas, höjd 13,7 cm.
8 st ölglas, höjd 14,7 cm.
1 st ishink, höjd 10,7 cm.
1 st ljusstake, höjd 22,7 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 1 074