VICTOR VASARELY. Geometrisk komposition. Färgserigrafi, signerad och numrerad E.A. XVIII/XXV.

3277378. VICTOR VASARELY. Geometrisk komposition. Färgserigrafi, signerad och numrerad E.A. XVIII/XXV.

54 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 50 cm.

Ej examinerad ur ram.

Victor Vasarely (1906–1997)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 428