RAGNAR FALK. Kustmotiv. Olja på duk monterad på pannå, signerad.

3277357. RAGNAR FALK. Kustmotiv. Olja på duk monterad på pannå, signerad.

33 x 48 cm.

Ragnar Falk (1903–1977)

Gör en kostnadsfri värdering!

33 x 48 cm.

Ragnar Falk (1903–1977)

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Leverans

: Ange din plats

Ange din plats för att se transportalternativ och priser.

Antal besök: 253