BYRÅ, barock, 1700-tal.

BYRÅ, barock, 1700-tal.
327714. BYRÅ, barock, 1700-tal.

Med mässingsbeslag.
Längd: 96, Bredd: 57, Höjd: 82,5 cm.

Mindre bruksslitage.
Senare lås .
Baksida delvis utbytt.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med mässingsbeslag.

Mindre bruksslitage.
Senare lås .
Baksida delvis utbytt.

Nycklar saknas.

Antal besök: 2 887