UPPSATSSKÅL, vitmetall med iriserande glas, jugend, tidigt 1900-tal.

327705. UPPSATSSKÅL, vitmetall med iriserande glas, jugend, tidigt 1900-tal.

Diameter ca 28 cm, höjd ca 21 cm.

Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Enstaka nagg.

Antal besök: 590