STOLAR, 5 st, gustavianska, 17/1800-tal.

327678. STOLAR, 5 st, gustavianska, 17/1800-tal.

Gråmålade.

senare bemålade, 4 stolar med senare sits, förstärkningar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gråmålade.

Antal besök: 1 008