VASER 4 st, cloisonné, Kina, 1900-tal.

327674. VASER 4 st, cloisonné, Kina, 1900-tal.

Höjd inklusive lös träbricka, 16-18,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 983