TAKLAMPA, trä/glas, 1950/60-tal.

3276677. TAKLAMPA, trä/glas, 1950/60-tal.

Höjd inklusive kedja 56 cm, höjd lampa ca 18 cm, diameter ca 34 cm.
Formpressat trä med dekor i grönt glas.

Bruksslitage, fungerar vid test men funktionsgaranti lämnas ej.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 207