BOKSKÅP, med glasdörrar, omkring 1900.

32765. BOKSKÅP, med glasdörrar, omkring 1900.

Längd 110, bredd 48, höjd 186 cm.

Renoverat och kompletterat, slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 775