Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Auktionsverket Engelholm
Konst
Måleri
JÖRGEN WARING. Danmark 1938, blandteknik, collage, " Diary Page " signerad, daterad -92.
327601. JÖRGEN WARING. Danmark 1938, blandteknik, collage, " Diary Page " signerad, daterad -92.
Utvalt av våra föremålsexperter
175 x 127 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
175 x 127 cm.
Auktionsverket Engelholm
2 857