SKRIVBORD, 1800-tal.

SKRIVBORD, 1800-tal.
327597. SKRIVBORD, 1800-tal.

Fristående. Med uppfällbar mittdel av skrivbordsskivan, klädd i grön textil.
Längd: ca 130, Bredd: 71, Höjd: 87 cm.

Mindre bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
327597. SKRIVBORD, 1800-tal.

Mindre bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 1 189