HÖRNSKÅP, 1800-tal.

HÖRNSKÅP, 1800-tal.
327588. HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Mahogny, längd 63 cm, djup 47 cm, höjd 94 cm.

Skador, nyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!
327588. HÖRNSKÅP, 1800-tal.

Skador, nyckel saknas.

Antal besök: 1 198