OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med flaggstång, olja på pannå. Signerad "E. Stenholm". 1900-talets första hälft.

327580. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med flaggstång, olja på pannå. Signerad "E. Stenholm". 1900-talets första hälft.

56 x 36,5 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

56 x 36,5 cm.

Smärre slitage.

Antal besök: 1 345