Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med flaggstång, olja på pannå. Signerad "E. Stenholm". 1900-talets första hälft.
327580. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Hus med flaggstång, olja på pannå. Signerad "E. Stenholm". 1900-talets första hälft.
56 x 36,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
56 x 36,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 088