BYRÅ, tre lådor, Karl Johan, 1800-tal.

32755. BYRÅ, tre lådor, Karl Johan, 1800-tal.

Bland annat rotfanerad.
Nyckel finns.
Längd 78, bredd 47, höjd 86 cm.

Slitage. Skador. Fanerskador. Sprickor. Maskstunget. Renoverad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat rotfanerad.
Nyckel finns.

Antal besök: 819