KOMMOD, England, 1800-tal.

KOMMOD, England, 1800-tal.
32754. KOMMOD, England, 1800-tal.

Längd 45,5, bredd 38,5, höjd 89 cm.

Slitage, smärre skador, insatsdelar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 694