3275191. PHILIPS. TVÅ RADIOAPPARATER.
Radio. Typ 521A. Omkring 1934. Trähus. Serienummer: 21931F. Höjd: ca 27 cm.
Radio. Typ 944A-19. Omkring 1935. Trähus. Serienummer: P2732 P01.Höjd: ca 25 cm.
Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas. Fanérskador och mindre avslag. Bruks- och ytslitage.