HJULLÅSPISTOL, replica, 1900-tal.

3275034. HJULLÅSPISTOL, replica, 1900-tal.

Längd ca 62cm.

Bruksslitage, repor, märken, uppvridningsnyckel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 62cm.

Antal besök: 1 082