LUXOR. TVÅ RESERADIOAPPARATER.

3274990. LUXOR. TVÅ RESERADIOAPPARATER.

Radio. Typ R14. Längd: ca 23,5 cm.
Radio. Typ WB26. Längd: ca 23,5 cm.

Ej funktionstestade. Ingen funktionsgaranti lämnas. Krackeleringar. och ytskador. Bruks- och ytslitage.

Tema

En radiosamlares dröm

Gör en kostnadsfri värdering!

Tema

En radiosamlares dröm

Antal besök: 455