SKÅP, allmoge. 1800-tal.

SKÅP, allmoge. 1800-tal.
327440. SKÅP, allmoge. 1800-tal.

Senare bemålat, spår av orginalmålning. Bredd 113, djup 38, höjd 121 cm.

Bruks/åldersslitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks/åldersslitage, skador.

Antal besök: 1 001