BAKSPADE, allmoge, 1800-tal.

BAKSPADE, allmoge, 1800-tal.
3274339. BAKSPADE, allmoge, 1800-tal.

längd 144 cm.

ålders- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

längd 144 cm.

ålders- och bruksslitage.

Antal besök: 354