ALF WESSTRÖM. "Provence", olja på duk, signerad.

327412. ALF WESSTRÖM. "Provence", olja på duk, signerad.

22x44 cm.

Något bucklig duk.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x44 cm.

Något bucklig duk.

Antal besök: 2 775