GARDINER, 2 st, med kineserier, 1900-tal.

327411. GARDINER, 2 st, med kineserier, 1900-tal.

Ca 125 x 114 cm.

Slitage. Solblekta i nederkant.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 125 x 114 cm.

Antal besök: 1 476