PETER WALLSTRÖM (FÖDD 1960). "Återvändandet".

3273762. PETER WALLSTRÖM (FÖDD 1960). "Återvändandet".

Blandteknik på duk, 78 x 103 cm. Signerad och daterad Peter Wallström -16.

PROVENIENS:
Galleri Thomas Wallner.

God kondition.

Vid frågor, vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Samtida konst online

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Galleri Thomas Wallner.

God kondition.

Tema

Samtida konst online

Antal besök: 907