TÅGOLJEKANNA, koppar, märkt VB.Ä.J. LOK.No1.

327360. TÅGOLJEKANNA, koppar, märkt VB.Ä.J. LOK.No1.

Längd ca. 40 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca. 40 cm.

Slitage, repor, slagmärken.

Antal besök: 1 292