NICKLAS RANDAU. Utan titel.

NICKLAS RANDAU. Utan titel.
3273503. NICKLAS RANDAU. Utan titel.

Olja på duk, 180 x 170 cm. Signerad och daterad Nicklas Randau 2018.

PROVENIENS:
Galleri Thomas Wallner.

God kondition.

Vid frågor, vänligen kontakta johanna.malm@auktionsverket.se.

Tema

Samtida konst online

Gör en kostnadsfri värdering!

PROVENIENS:
Galleri Thomas Wallner.

God kondition.

Tema

Samtida konst online

Antal besök: 1 459