ROKOKOSTOLAR, paret, 1800-tal.

327328. ROKOKOSTOLAR, paret, 1800-tal.

Med broderade dynor, höjd 94, bredd 45, djup 45.

Bruksslitage, kantband har släppt på vissa ställen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Herrljunga Auktionsverk
Antal besök: 2 406