FÅTÖLJER "JUNKER" med fotpallar, ett par. Bror Boije för Dux.

327299. FÅTÖLJER "JUNKER" med fotpallar, ett par. Bror Boije för Dux.

Stomme i bok med lösa tygklädda dynor.

Bruksslitage, en dyna med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 946