NISSE STRINNING, stringhylla, 1950/60-tal.

3272910. NISSE STRINNING, stringhylla, 1950/60-tal.

Vägghylla med 3st hyllplan
Längd ca.80 cm, bredd ca.30 cm, höjd ca.76 cm.

Repor, märken, fläckar.

Tema

Månadsauktion februari

Gör en kostnadsfri värdering!

Vägghylla med 3st hyllplan

Repor, märken, fläckar.

Tema

Månadsauktion februari

Antal besök: 727