PER OLOV ULTVEDT. KOMPOSITION.

3272834. PER OLOV ULTVEDT. KOMPOSITION.

Litografi, signerad och numrerad HC V/X, pappersstorlek 72x126 cm.
Papper reliefstämplat i kant Tumba Grafik 1987.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 358