GUNNAR BRUSEWITZ. OFFSET, 2 st, signerade.

3272555. GUNNAR BRUSEWITZ. OFFSET, 2 st, signerade.

Fågelmotiv.
Bildmått 41 x 28 cm, 42 x 27 cm.

Smärre fuktskada i hörnet på ena litografien.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Fågelmotiv.

Gunnar Brusewitz (1924–2004)

Antal besök: 641