TAKLAMPA, metall. 1900-talets andra hälft. Total höjd ca. 130 cm.

327250. TAKLAMPA, metall. 1900-talets andra hälft. Total höjd ca. 130 cm.

Mässing med svärtad skärm. Metall ärgad.

Repor. färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Repor. färgbortfall.

Antal besök: 957